Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xerath, Brand, vagy Fizz?

Xerath, Brand, vagy Fizz?

Figyelt kérdés
Nos a kérdés az lenne, hogy melyiket vegyem, tudom fizz nem nagyon illik a sorba, mért jómagam jobban preferálom a távolsági harcosokat, csak mégis melyiket ajánlanátok? Az áruk nem számít.

2013. máj. 29. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon csábított Fizz, nagyon szeretem a troll karaktereket, azt pedig lehet szidni, de pont azért nem vettem meg, mert közelharci. Ha te sem szereted, lehet nem neked való. Várd meg, míg kipróbálható lesz, hátha... :)


Brand nagyon erős, de engem zavar, hogy mennyire lassú. Xerath meg nagyon ritka, ő is nagyon nagyon erős, de nekem nem szimpatikus.


Én Fizz-t venném amúgy, de csak ha már kipróbáltam. Nincs ismerősöd, akinél kipróbálhatnád?

2013. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon, 30 -as vagyok amúgy, csak mindig leragadtam, a az olcsóbb championoknál, azt hallottam, hogy xerath előnye, hogy az egész játékban ő tud a legtávolabbról harcolni, ezért jó választás midre is, topra is és botra is, és ami jó, hogy nagyon keveset látok, a riot statisztikái szerint, vele játszanak a 7. legkevesebben. De van demageja?, vagy 0át sebez?
2013. máj. 29. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem marha nagyot sebez ha rendesen kiépíted AP-ra, illetve azért a stun se semmi. Ha csinálnának neki új külsőt, mint Trundle-nak, akkor tuti többen játszanának vele.


Viszont ha választanom kellene, Xerath és Brand között inkább Brandet választanám.


Sorrendem tehát:


Fizz

Brand

Xerath

2013. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Xerath még lassabb mint Brand.
2013. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem megvan Fizz ill. Xerath is.

Xerathtal régen játszottam, most hogy így írod meg is jött hozzá a kedvem :)

Nagyon fontos Xerathnál a helyezkedés team fightban, illetve ha az enemy jungele is rendesen van wardozva, akkor egy teljes comboval könnyen le lehet ott szedni az ad carryt, de ehhez már tapasztaltabbnak kell lenni.

Xerath szerintem jó pick a közeli illetve az AD midesek ellen( panth, khazix, talon). Alábecsült champion.

Brand is erős tud lenni, teamfightokat tud eldönteni, ha jól van építve +nem focusolják egyből. Brand ellen Luxxal szeretek játszani w és a Brand playerek kiszámíthatósága miatt :)

Fizz más kategória. Passiveja az, hogy átmegy a minionokon. Elég nagy sebzést tud csinálni teljes comboval, 6 oson könnyű vele first bloodolni.

Mind a 3 championnek meg van az előnye és hátránya is, Fizzhez kell szerintem a legtöbb skill, ezért ajánlom hogy inkább Brandet vedd meg, de várj vele amíg free lesz.

Amit írtál, hogy xerathtal lehet menni topra-botra az hülyeség. Komoly farm kell neki, toppon könnyen countetelhetik és boton pedig a cst az ad carrynek kell hagyni, ezért ott gold-->dmg nélkül nem ér semmit

Remélem segítettem, ha kérdése van írj még.

2013. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már megvettem Brand-et és imádom! A kedvenc hősöm! Nagyon érős! Én őt ajánlom!
2013. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!