Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen online játékokat...

Milyen online játékokat ismertek, amiben át lehet alakulni?

Figyelt kérdés
Olyanokra célzok,mint a WoW -béli druida ,hogy állatokká képes átalakulni... vagy az is jó lenne,ha egy Mechet,Robotot irányítanál,amit tovább tudnál fejleszteni,és látszódna is rajta,hogy például átalakul a karja (Lásd: Transformers Fall of Cybertron,csak persze online kellene)Olyan is jó lenne,mint a Bounty Hounds Online,csak legyen már kész,ne csak egy béta legyen,amihez kell meghívó..

2013. máj. 29. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Wolfteam esetleg. Ez egy online FPS ahol átlehet alakulni különböző farkasemberekké. Van itt olyan farkas ami láthatatlanná tud válni vagy amelyik felrobbantja magát vagy Jégfarkas aki ha megüti az ellenfelét akkor az lelassul. Szerintem jó játék csak sajnos elég sok rajta a hacker.De egyszer ki lehet próbálni. Nem is foglal sokat.
2013. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem ilyenekre gondoltam :S Engem MMO érdekel :S
2013. máj. 31. 13:20
 3/5 PCgurul válasza:

Akkor World of Warcraf! van rá magyar tört szerver (Tauri)

egész jó népességgel..

de ha akarod,megveszed az eredetit:)


UI: van benne egy olyan ,hogy druida, az képes 4-5 dologgá változni (tigris,leopárd,medve,madár,fóka)

2013. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ffs...xd írtam hogy olyasmikre célzok,és az után írtam h WoW... általam írt játékokat ne írjatok .D
2013. jún. 2. 16:28
 5/5 PCgurul válasza:
Bocsi,nem olvastam el az alposztot,méggyszer bocsi:D
2014. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!