Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Renektonról mi a véleményetek?

Renektonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni, vagy a nerf óta már nem ér semmit?

2013. máj. 31. 09:56
 1/7 anonim válasza:

Hát, régen jó volt, azt nem lehet tagadni, de mostanában már az új solosok erősebbek. Darius ellen nagyon jó counterelni, teamfightokba jó a stunja és lehet vele focus-álni, és jó tank is az ultija miatt. Ha van 6300 IP-d, inkább egy újabb hőst vegyél szerintem.

"Az új mindíg jobb!"

Barney Stinson

2013. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Artoxra már megvan a pénz :D most 13520 Ipm van.
2013. máj. 31. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
én örülök mikor renekton ellen megyek topra, mert mindig le tudom győzni. Nem azt mondom hogy nagyon gyenge lett, de közepes szinten senki se tud vele jól játszani.
2013. jún. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Renekton-nál még Xin Zhao is sokkal jobb.
2013. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bann Shift Dell ***** válasza:
Renektont megéri megvenni, én nagyon utálok ellen játszani mert nehéz megölni!
2013. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dubikah ***** válasza:
Ha valaki nem tud vele akkor még jóhogy sz@r meg jó ellene játszani. Én nemtudom itt ki milyen lvl/divízió de Rene még nerf után is jó. SoloQ egyik legjobb champja. Aatroxról annyit, hogy játszottam vele és (számomra) csalódás volt. Q-ja jó, W-je még elmegy, E-je late gameben teljesen használhatatlan(mivel AP ból sebez), ultija kinézetre tetszett, de ahogy eltoltam csalódtam, mint mondtam. Szerintem ez a Riven ulti copy elég gagyi(Rivené sokkal jobb). Ha választani kéne Rene>Aatrox
2013. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vélemény? GUSZTUSTALAN FOS.

3v3 mapon lehetetlen leütni. Hiába a counter kari. No#1 ban.

5v5 nem olyan vészes.

2013. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!