Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's creed vagy a...

Az Assassin's creed vagy a Crysis sorozat jobb?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni lejátszani az egyik sorozatot de nem tudom melyik jobb játék.

2013. máj. 31. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elég eltérő a kettő, szóval...
2013. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom, hogy eltérő de mégis melyik a jobb?
2013. máj. 31. 21:41
 3/11 -Igazmondó- ***** válasza:
65%
Történetileg mindkettő kiváló, viszont az ac valamivel jobb. Attól függ melyik vonz inkább a történelmi, háborús kaszabolás, vagy a modern földönkívüli vadászat. Személy szerint mindkettőt ajánlom, de előbb az ac-t. :)
2013. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mind2-t élveztem. Szerintem egyikben sem csalódnál.
2013. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Crysisnak csak az első része igazán jó, de az is csak egy tucat shooter, viszont onnantól fogva (a Warheadet leszámítva) folyamatosan butul. A történet nem nagy durranás, de nem olyan rossz, mint sok helyen beállítják.


Az Assassin's Creed egy kicsit más Annál az első rész lett borzasztó unalmas, aztán egyre jobb lett... de a legutolsóval megint akadnak gondok, azért az is bőven aléc felett van.


Ha véleményre vagy kíváncsi, végigjátszod a Crysis első részét és az Assassin's Creedet a második résztől kezdve.

2013. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Minecraft vagy a Crysis 3 a jobb? A God of War 3 vagy a Battlefield 3 a jobb? Az LA. Noire vagy a Heavy Rain a jobb?

Teljesen más stílusú játék, olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy a hörcsög vagy a pocok a jobb...

2013. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az első Creed tényleg unalmas de akkor már legyen teljes a kép és tolja ki az egészet. Ja és megfelelő szünetekkel az AC egy sem olyan unalmas, annak igen aki úgy ül le elé, hogy én most kitolom egy nap alatt. :D


A crysis 1 és a warhead tényleg a legjobb volt, de azért a 2-3-mmal is ellehet lenni. :D

2013. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Végül is úgy döntöttem hogy az Assassin's creed 1-et kezdem:D
2013. jún. 3. 13:48
 9/11 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
Jó döntés :)
2013. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nemsokára lesz assassin's creed 4. nekem az lesz a követező mert az AC 2 kivételével mindel játszottam és ebből a 3. rész és a brotherhood a kedvencem
2013. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!