Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen LoL karaktert tudnátok...

Milyen LoL karaktert tudnátok ajánlani egy lvl.2es kezdőnek?

Figyelt kérdés

541 IP-m van eddig!


Olyan karakter kéne, amit könnyű kezelni 0 hozzáértéssel, és aránylag erős is! :D

Please help! :)



2013. jún. 1. 18:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Én Master Yi-re gondoltam kezdőnek. Tudtok jobbat? :D Valamint milyen nehéz IP-t szerezni?
2013. jún. 1. 18:20
 2/15 anonim ***** válasza:

Master Yi: talán a legkönyebb champ az egész játékban, alacsony szinten szinte minden meccsen ott van (tehát gyorsan ki kell majd venned :D). Gyors, erős.


Ashe: ha ranged adc kell, őt próbáld ki. Nem valami nagy nehézség játszani.


Ryze vagy Annie esetleg, nagyon jó burst magek.


Teemo: ő asszem kicsit drágább, de az se egy nehézség, és ellene játszani baszott idegesítő.



De én azt ajánlom, miután már van fogalmad a játékról, meg hogy hogyan mennek a dolgok, kezdj el játszani ingyenes, nehezebb champokkal.

2013. jún. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Skarner-t kipróbáltam... Sz*r..:)) :D Legalábbis én nem tudtam kezelni! Master Yi gyors, de kicsit gyenge is volt!
2013. jún. 1. 21:56
 4/15 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Garen
2013. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
28%

Garen, Ashe, ryzeot nehogy, nagyon nehéz champ, én csak lvl 30-an tudam vele winelni.


Nunut vegyed az angyon jó, meg garent.


Hát ha rámozdulsz, 1000 IP-t lazán szerzel egy nap.

Amúgy szerintem gyűjtsél jaxre.

Alap szinten nagyon jóm de még rankedon se rossz.

2013. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most Viktort próbáltam ki meg Cho-t, Viktor elég jó, és könnyű is! :)
2013. jún. 2. 21:12
 7/15 anonim ***** válasza:

És drága is ha jól emlékszem :) Amikor megveszel valakit, ott különbözö kategóriák vannak (pusher, fighter stb)Van ott egy recommended is, na velük viszonylag egyszerű játszani. Nekem Ashe és Garen voltak az elsők, szerintem Garen egyáltalán nem nehéz, Igazából messze a legkönnyebb fighter. Szóval

Ashe,

Yí,

Garen,

Annie(passzívra figyelj!),és

Warwick. 450-es kategóriákból ők az egyszerűbbek.

2013. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ma kipróbálgatom ezeket is! :) Amúgy Free-be volt Viktor szóval nem volt drága! :D
2013. jún. 3. 18:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Én Teemot javaslom. Nekem az volt a legelső karakterem és eléggé daráltam vele :)
2013. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Garen a legjobb azok közül amiket próbáltam eddig :)
2013. jún. 4. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!