Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell Xbox 360 HDD-re...

Neonzorr:) kérdése:

Hogy kell Xbox 360 HDD-re játékot tenni?

Figyelt kérdés

A mai nap beszereztem egy Xbox 360-at,de még nagyon kezdő vagyok a témában. Azt szeretném kérdezni,hogy az Xbox HDD-t hogy lehet,vagy kell-e egyálltalán a gépre rakni? Vagy a gépet kell összekötni az xboxal,és ugy felmásolni a játékot rá? Mert pl. nCore-on is irják hogy:

"A letöltött játék mappa tartalmat másoljuk ide:


Content\0000000000000000\4541098E\00007000\


Csak nem tudom,hogy ezt még is hogy kell végrehajtani. Olvastam olyat is,hogy nem lehet rámásolni csak kiirni,majd rátelepiteni. Viszont duplarétegü lemezt kicsit drága minden játékért megvenni,kiirogatni mert abban meg pláne nem vagyok otthon..(tudom hogy a "google a barátod" meg minden..de egy kis help akkor is jól jönne.)



2013. jún. 1. 18:19
 1/1 anonim válasza:
ha internetről töltessz le játékot, az csak rgh-s xboxon indul el, mivel nem eredeti. Eredeti boxra csak eredeti játékot lehet felmásolni, de asszem akkor is kéri a cd-t hozzá.
2013. jún. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!