Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SPORE miért nagyok a lények?

SPORE miért nagyok a lények?

Figyelt kérdés
A spore törzsi fázisában mindenkinek aránytalanul nagyok az állatok (a nem törzsi lények) vay csak nekem ilyen? Hogyan lehetne megoldani?
2013. jún. 3. 18:25
 1/8 rafikesz ***** válasza:
a legtöbb állat jóval nagyobb, mint te vagy, + ott vanna a gigászok, amik még nagyobbak :S
2013. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De amiket lényfázisban a falkámba választok és később a törzsi "kiskertben" ott vannak, azok meg kicsik.
2013. júl. 1. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így van.Szerintem mindenkinek ilyen.
2013. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lordomi válasza:
Ja, nálam is ilyen. A karámban lévő falkaállatok (nekem galádigátor, grank, és böszme, ezek alapból nagyok 250 hpvel) nálam vis kicsik. Amúgy az új állatok (mert többnyire itt új állatokat ad) alapból nagyobbak (A mamut is nagyobb volt az ősembernél, nem?)
2013. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez jogos :) De a lényfázisban még kisebbek, a törzsire meg megnőnek :c
2013. dec. 4. 17:49
 6/8 rafikesz ***** válasza:
nekik a testük és az erejük nőtt meg, neked meg az eszed :D ez az igazi evolúcióban is így van: van, aki gyors és kicsi, könnyen el tud bújni, van, aki nagy és erős, van, amelyik okosabb állatfaj, az nem olyan nagy, erős vagy gyors, de az eszével legyőzi a többit :D
2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez jó :D
2013. dec. 11. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyen, nektek bugos...
2017. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!