Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Need for Speed: The Run...

A Need for Speed: The Run játékot kormánnyal vagy billentyűzettel élvezetesebb játszani? Ugyanez a kérdés a Hot Pursuit, illetve a shift 2-vel és a Grid 2-vel kapcsolatban is

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából minden autós játékot kormánnyal élvezetesebb játszani, viszont sok olyan kormány van főleg a hulladék kínai no name darabok, amiket nem lehet egyszerűen beállítani és mindig vagy nagyot kell tekerni hogy jobban kanyarodjon az autó vagy ha kicsit mozdítasz rajta már bevesz egy akkora kanyart amivel csak a mérgelődés lesz.

Meg a másik az hogy azon nem érzed hogy megy az autó csak látod. Ha már vezettél igazi autót így gépen akkor sem fog menni, mert teljesen más világ az egész. Billentyűzettel sem érzed annyira, de az legalább pontosabban üzemel mint a kormány, de ha esetleg konzolon játszanál karral az a kettő közti élményt adja mert azon van ilyen joystick rész amivel többnyire kormányoz az ember, és az valamivel jobb mint a billentyűzet ugyan akkor nem éri el közel sem az igazi kormány által nyújtott élményt. Olyan kormányt ami tényleg jó csak horror áron kapsz.

2013. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

25.000 Ft-ért a Trhustmaster clutch kormánya horror árnak számít?


Mert arról azt hallottam, hogy közel olyan jó, mint a 70.000 forintos G29...

2013. jún. 4. 15:36
 3/3 Praidon válasza:

Figyelj

Én tapasztaltam a NFS TheRun kormányal de nekem átirányítota xbox-ra!

Hotpursuital jó a shift el is!

Majd nem mindegyik-hez kivéve a TheRun-hoz!

Na szia!

2013. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!