Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek Xboxra melyik a...

Szerintetek Xboxra melyik a jobb GTA IV vagy Skyrim?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Játszottam mindkettővel,egyik sem nagy durranás,de ha már választani kéne akkor a GTA 4


Skyrim-el játszottam 1 napot és nem is érdekelt többet a játék azután...


A GTA 4-et legalább 1 év után átvittem

2013. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
attól h nemszereted szerintem még lehet jó ojan írjan akit érdekel mind a 2 múfaj
2013. jún. 4. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a "The Elder Scroll:Skyrim",Június 7-én jelenik meg a Legendary Edition, ami tartalmazza az összes DLC-t,és javítást,szerintem gyönyörű játék,én több mint 600órát toltam vele.Ha kijön a "Legendary Edition" én is megveszem, mert jobban szeretem ha lemezen vannak a dolgok, ha esetleg meghal a HDD akkor újra tudom telepíteni.

Ajánlom mert nagyon jó,és gyönyörű játék sokaknak azért nem jön be mert hülyék hozzá (Angol tudás nuku).

pl.én a videó játékok révén tanultam meg Angolul Fallout 3,Fallout New Vegas stb..

2013. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hol írtam én olyat hogy nem szeretem ezt a két "műfajt"?


Elmondanám hogy szinte az összes GTA résszel játszottam de a GTA 4-el egyáltalán nem voltam megelégedve.A GTA San Andreas-hoz képest lepkefing amit egyébként ezerszer végigjátszottam úgyhogy nem lehet azt mondani hogy nem szeretem ezt a "műfajt"


Skyrim-es "műfaj" se áll tőlem messze de egyszerűen nem éreztem arra késztetést hogy játszak vele


Egyébként fail logikád van.Ha valaki azt mondja egy akciójátékról hogy unalmas és szar akkor az már utálja az akciójátékokat?Hol élsz te?


Egyébként játszás helyett inkább nyelvtant tanuljál mert borzalmas a helyesírásod.Semmi bajom azokkal akik elírják a szavakat de az már kiveri a biztosítékot ha valaki az olyant ojannal írja le.Hihetetlen,mégis mi a fenét csináltok ti a suliban?

2013. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

#3


Lehet hogy jobb angol tudásom van mint neked.Kis koromban rengeteg játékkal játszottam angol tudás nélkül,mégis szerettem őket,úgyhogy kezet foghatsz a kérdezővel mert neked is fail logikád van

2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a Skyrim-ben rengeteg lehetőség van, fejlődik a karakter,amit te magad szabhatsz testre,ezen belül több fajta is lehetséges,a "wiki"-n megtalálod a "Race" címszó alatt,mindegyiknek más egyedi képességei vannak attól függ milyet szeretnél harcost,mágust,tolvajt,íjászt stb...
2013. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Biztos igazad van mert én csak most töltöm a 40-et Novemberben."ej,de messze van az én kiskorom".
2013. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 4. azért írtam pontos J-vel mert siettem és amúgy meg te se agy tökéletes szerintem.
2013. jún. 5. 06:25
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem,nem azért írtad J-vel mert siettél,hanem azért mert nem vagy tisztában az alapvető helyesírási szabályokkal.Eszméletlen sok időt nyertél azzal hogy a LY helyett J-t írtál...hagyjuk a kifogásokat,inkább menjél nyelvtant tanulni
2013. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
úúúúúúúúúúúúúúúú MR tökéletessel állok szmben
2013. jún. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!