Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet pénzt szerezni a...

Hogyan lehet pénzt szerezni a "Csábításból jeles" játékban?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem játszani ezzel a játékkal, és még a legelején bevásároltam egy pár ruhát. Most viszont nem enged tovább a játék, mert ha az iskolára kattintok, mindig egy 60 $-os szettet ad ki a folyosó helyett, és erre a cuccra már nincs pénzem. Hogyan tudnám folytatni ezek után? Bárhova kattintottam, sehol nem történt semmi. Honnan szerezzem meg a szükséges pénzt? Remélem vki tud segíteni, mert tök gáz, h már a legelején leragadtam. :S Előre is köszi a válaszokat! :)

2013. jún. 4. 17:39
 1/7 A kérdező kommentje:
sms-ben biztos, h nem veszek pénzt, annyit nem ér az egész játék...
2013. jún. 4. 17:41
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem kell semmit se csinálnod, mert mindennapi belépéskor kapsz 15$. Ha belépsz naponta ezt minden nap megkapod s ha gyüjtöd ,akkor megtudod venni a cuccot és így tovább tudsz jutni !! :)
2013. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Lottózz^^
2013. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van a szobádban egy olyan cucc hogy "játékok" és arra kattintva az 1. 2$ 1 játék, és nyerhetsz 1$ 5$ 10$ (asszem) és 20$ meg persze 0$
2013. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám a 2. epizód végén én is csak ezeket a módszereket találtam, de remélem, hogy más módszer is van, mert én vagy 8 napig is jelentkezgethetek ki meg be
2014. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Abban a két dolláros, kaparós játékban hogyan tudom a muffint lekaparni? Bárhogy próbálkozok nemsikerül sajnos
2017. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A napi 15 ajándék dolláron túl egyéb lehetőségeket is biztosítunk, hogy dollárra tehess szert, és gyorsabban haladhass a játékban. A következő módokon szerezhetsz dollárt:


1. Ca$h:

(Lehetséges nyeremények: 0, 2, 5 vagy 20 dollár.) (A szobádban a játékok opcióná az első játék) Annyiszor játszhatsz, ahányszor csak szeretnél, azonban minden alkalommal 2 dollárodba kerül a játék.


2. Klubok játéka:

(Ezekkel a minijátékokkal maximum 5 dollárt nyerhetsz.)

Naponta csak egyszer játszhatsz velük.


Insect Rush és Break Basket A klubod szerinti játék ingyenes, a másik 3 akciópontba kerül. (Ha a kertész klubot választottad, ingyen játszhatsz az Insect Rush nevű játékkal, ha a kosaras klubot, akkor a Break Basket nevű játékkal.)


3. A nap csillagjegye:

(Ha a csábítód horoszkópja megegyezik az aznap kisorsolt csillagjeggyel, akkor 5 akciópontot és 5 dollárt kapsz ajándékba.)


4. Barát meghívása:

Figyelem! A visszaélések elkerülése érdekében megváltoztattuk a szabályokat!

(Ha az általad meghívott játékos befejezte az ötödik epizódot, 30 akcióponttal és 30 dollárral jutalmazunk.)


5. E-mail cím megerősítése:

(Amikor megerősíted az e-mail címedet, 15 dollárt kapsz ajándékba.)

Figyelem! Fiókonként csak egy e-mail cím megerősítéséért kaphatod meg a 15 dollárt.


6. Bank:

(A megszerezhető akciópontok száma korlátlan.)

2017. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!