Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 VS XBOX Melyik a jobb?...

Csokirudi kérdése:

PS3 VS XBOX Melyik a jobb? Melyiket érdemes meg venni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
10000x megvolt mar valaszolva, ajanlom a keresot
2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt amelyikkel a barátaid ,ismerőseid is rendelkeznek,hogy tudjatok együtt multizni,co-op gamek-et tolni,esetleg játékokat cserélni egymás között.

Mindkét konzol kiváló játék élményt nyújt.

2013. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg az itt levő videók is segíthetnek.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__4424879-m..

2013. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki se válaszoljon többet erre a kérdésre.
2013. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ctrl+c, ctrl+v


Nekem már volt mindkettő (most jelenleg PS-em van), tehát leírnám a véleményemet:


Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívjai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál (de ha egyedül játszol, akkor mindegy). Ez a kettő a fő szempont, többi másodlagos (hiába van Xboxod, ha épp God of Warozni akarsz vagy fordítva pl. Haloval).


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont véleményem szerint ez valamivel jobb, mint a Playstation network, de PSN-en is van PS+, ami tényleg jó játékokat és kedvezményeket ad.


PS3-ban van bluray, ha filmeket nézni is kell, akkor arra tökéletes.


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon (Magasabb felbontás, jobb graika, jobb fps/frame rate és boxon van élsimítás is, ami PS-en nincsen. Most le lehet pontozni azért, mert ezt írom meg hogy védjük a PS-t, de még mindig látható a különbség), az exlkuzívokban viszont a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai, de ez csak személyes vélemény).


Controllereknél azt érdemes tudni, hogy a PS controllere könyebb, kisebb, és kimondottan jobb verekedős játékokhoz (habár úgy tudom, az újabb fajta Xbox controlleren ez már "javított", próbálni viszont nem próbáltam), a többi kényelem szempont. Én mindkettőt szeretem, bár sokáig használva az Xbox controllere kényelmetlenné válik a középső ujjamnak, míg a PS-é ugyanolyan kényelmes marad. Ha teheted, próbáld ki őket.


Xboxban még azt szerettem, hogy online játéknál sokkal (és tényleg sokkal) több embernek van mikrofonja, mivel ahhoz vagy adnak, vagy nagyon olcsón be lehet szerezni tűrhető minőségűt.


PS move vs kinect (ha jól értelmezem) háát... szerintem egyik sem ér semmit sem, dehát ha ez fontos neked, itt is azt ajánlom, hogy a játékokat nézd.

2013. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4/5

Egyet értek az ilyen hülye kérésre ahol nézőpontot se adnak ne válaszoljon senki

2013. jún. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki még olvasni se tud minek akar konzolt venni?
2013. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lázár Péter ***** válasza:
írd be ide a keresőbe
2013. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!