Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol mindenem minecraf...

Ricsi15hun kérdése:

Miért laggol mindenem minecraftozás után?

Figyelt kérdés
Nekem istenien jó gépem van.A haveromnak lett elég döcögősen minecraft 1.5.2-es szervere és azon játszottunk megminden nem is laggoltam ott de utána pl: cs 1.6 oztam az is laggolt vagy Cs:S eztem az is laggolt a Tf2-őm is laggolt. De a pingem az jó volt 20 fölött sosem volt volt amikor csak 6-7 volt de attól még laggoltam amikor fordultam lőttem és nagyon laggos volt.De mondom a mi gépünk ISTENIEN jó. Segítséget kérek mert nagyon rossz hogy laggolok.

2013. jún. 5. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Az ISTENIEN jó gép az mondjuk nem a pc kategória...

Na de azért van, mert a minecraft úgy telerakja a ramot, mint annak a rendje. Minecraftozás után nyomj egy újraindítást, aztán nem lesz semmi probléma :)

2013. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Az ISTENIEN jó gép az gondolom egy alienware :D

Na m1 az ok: Minecraft van annyira jófej hogy sok ramot igényel... Nekem a régi gépemen 2gb ram volt azonis mindig ha mc-ztem akkor resizni kellett a gépet... Mostmár a 4gb ramnál meg se kottyan a gépnek (ISTENIEN JÓ GÉPED LEHET) szóval egy gép újra inditás és kész.

2013. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wolfenstein2000 ***** válasza:
Mit szólnál ahhoz hogyha azt mondanám hogy fut a minecraft a háttérben? :)
2013. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem 2GB RAM-om van és egyáltalán nem laggolok a Minecroftol és még szerverem is van és ha többen vagyunk fent sem laggolok!!
2013. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És Bukkitos pluginolt szerverem van!
2013. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!