Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond a Dragon Ball...

Mi lehet a gond a Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3-al?

Figyelt kérdés
Megváltoztatom az irányítást és mikor belépek az írja ki hogy:Failed to write BT.DINF to SYSCONF, és utána az alap irányítással indul a játék.Így azt sem tudom beállítani hogy ketten lehessen rajta játszani.Mit lehetne tenni?
2013. jún. 6. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A haverod se?
2013. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Náluk ő, a testvére és az apukája is használja az interneten külön számítógépről.
2013. jún. 10. 13:19
 13/17 anonim ***** válasza:

Értem.A router az nagyon fontos mert azt is be kell állítani,de talán így hogy te nem használsz routert így ezzel nem kell foglalkozni,legalábbis remélem


Na akkor kezdjük


Megnyitod az emulátort.Fájl > ISO fájlok tallózása


Megkeresed azt a mappát amiben a DB játék van és kijelölöd a mappát (Fontos hogy a mappát jelöld ki,ne a játékot,bár lehet ott nem fogja mutatni a játékot,nekem legalábbis nem mutatta)


Ezután Eszközök > Netplay indítása


Elolvasod a szöveget végig és követed az utasításokat.Ha valami kérdésed van ezzel kapcsolatban akkor szólj


Ha megcsináltatok mindent a haveroddal (mert ezeket az ő emulátorán is meg kell csinálni) akkor TE rákattintasz a Host fülre (Muszáj neked Hostolni mert nálad nincs router) Ezután kiválasztasz egy portszámot (Ami alapértelmezetnek meg van adva az jó lesz de ha mást akarsz megadni akkor érdemes 1000 fölötti számot megadni,egyébként kb 65.000-ig bármilyen számot megadhatsz) Tehát hagyod a portszámot vagy megadsz egy másikat.Jobb felső sarokban beírsz egy nevet magadnak.Végül kiválasztod a játékot a listában és megnyomod a Host gombot.Megjelenik egy ablak de erről majd később


Na most jön a haverodnak a feladata.Ő neki a Csatlakozás fülön kell tevékenykednie.A Címnél a te IP címedet kell hogy beírja.A Porthoz ugyanazt a számot kell beírnia mint amit te beírtál.Ő is adjon meg egy nevet magának utána kattintson a csatlakozásra


Most kb ennyi,próbáljátok meg és írd le hogy mi történt

2013. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni hogy valószínűleg a vírusírtódat és a tűzfaladat ki kell kapcsolni vagy engedélyezni kell rajtuk a Dolphin emulátort az adott portszámon amit megadtatok.A haverodnak szintén meg kell ezeket csinálni ha jól tudom


Egyszerűbb ha szimplán kikapcsoljátok a tűzfalat és a vírusírtót.Remélem hogy a haverod routerében nem kell kikapcsolni a tűzfalat

2013. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem egy .exe fájlom van ami feltelepíti a játékot és egy ikont kirak az asztalra amivel egyből indíthatom a játékot, szóval nincs iso-m.
2013. jún. 10. 19:14
 16/17 anonim válasza:

Én vagyok a 45%-os csak letiltottak a csírák :D


Nekem se ISO van mégis működött (Nekem WinRar formátumban van meg)


Akkor jelöld ki azt a könyvtárat ahová feltelepítetted a játékot,vagy az asztalt,próbálgasd


Ha így nem jó akkor PowerISO-val vagy más programmal alakítsd át valahogy ISO formátummá

2013. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Most meg mikor indítom az írja ki hogy:Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni (0xc000007bb).Az alkalmazás bezárásához kattintson az OK gombra.Na most mivan?
2013. jún. 15. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!