Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert windows xp joban mentek...

Miert windows xp joban mentek a jatekok mint windows 7 en?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mennek jobban rajta.
2013. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Oké,rendben nyugodj meg!


Menjél ki a szabadba és szívjál egy kis friss levegőt


Na most próbáld meg mégegyszer feltenni a kérdést MAGYARUL


Menni fog?

2013. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most az a baj, hogy xp-n jobban ment ugyanaz a játék mint windows 7-en? esetleg ilyen 2-3 giga memóriád van amiatt lehet mert a windows 7 több memóriát vesz el, esetleg...
2013. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
DOS alatt meg jobban mentek mint XP-n, szerinted mégis miért fejlődnek az oprendszerek kedves kérdező ?
2013. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Na jól van nem leszek köcsög :D


Kedves kérdező,sajnos a Windows 7 nem nagyon szereti a régebbi játékokat tehát amik 2008 előtt készültek azokkal meggyűlhet a baja.Szerencsére le lehet tölteni egy programot amit Windows XP Mode-nak hívnak.Ez a program kompatibilisebbé teszi a Windows 7-et ami azt eredményezi hogy a játékok ugyanúgy fognak futni Windows 7-en mint XP-n (Legalábbis a nagy részük) Próbáltam és bevállt.A játék szaggatott Windows 7-en de ahogy letöltöttem a fentebb említett programot abbahagyta a szaggatást (A játék neve Obscure 2 amit 2007-ben adtak ki)

2013. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó ! Ebben igazad van. Szerintem is van olyan program ami a játékokat esetleg régi programokat átalakit. Én is kiprobálom köszönöm az infot ment számodra a zöld kezecske.
2013. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!