Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a SIMS 3 hoz...

Szerintetek a SIMS 3 hoz melyik a legjobb kiegészitő? és miért jó?

Figyelt kérdés
2013. jún. 6. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnék egyet kiemelni. Pár kisebb kiegészítő kivételével mindegyik megvan. Néhányat csak azért tettem föl, mert volt pár holmi vagy interakció, ami tetszett. Például az egyetemes kiegészítőnél nem érdekel az egyetem, de sok jó egyéb dolog van vele. Mindegyik kiegészítő ad valami újat hozzá, és csak még élvezhetőbb lesz.
2013. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 -Igazmondó- ***** válasza:
A világ körül, mert izgalmas nagyon.
2013. jún. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cs.Kali válasza:
Nekem is szinte az összes megvan, egyik kedvencem az egyetemes, mert nagyon könnyű pénzhez jutni benne. Kiválasztod a koleszt, beköltözöl és gyakorlatilag porig rombolod, eladsz mindent. Semmi perc alatt összejön 50K. Otthagyod az egyetemet, megismételed a műveletet és BAM! kész a 100K simoleon életcél. :D
2013. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!