Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha PC-re veszek 2 kontrollert,...

Ha PC-re veszek 2 kontrollert, akkor lényegében a FIFA 14-el ugyanúgy tudnék játszani, mint PS3-on vagy Xbox-on?

Figyelt kérdés

2013. jún. 6. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Fifa 14-el nehezen, mivel még nem jelent meg...
2013. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ale nemmondod. Majd a későbbiekre tervezek.
2013. jún. 7. 20:26
 3/6 anonim válasza:
Jah hát az még nem tom... a 10 volt meg nekem azt lehetett sztem semmi akadálya sincs (előző válaszoló)
2013. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Igen, viszont készülj fel arra, hogy csak a drága, ismertebb kontrollereket fogja alapból támogatni a játék. Az olcsóbbaknál sajnos bele kell nyúlni a konfigurációs fájlokba, hogy minden gomb tökéletesen működjön...

Direkt csinálják ezt, hogy az ember a drágább cuccot vegye türelem/hozzáértés hiányában.

2013. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát Xbox kontrollerra gondoltam. Bár még nem próbáltam, de azt mondják, kényelmesebb, mint a ps-es.
2013. jún. 8. 18:40
 6/6 anonim válasza:
Azzal tuti működni fog, személy szerint én a PlayStation Dual Shock-szerű kontrollerekre esküszöm, de csak azért, mert több, mint 10 évig PS2 konzolom volt, így azt szoktam meg. Válassz te is úgy, hogy amelyik fajtát jobban ismered, azt vedd meg!
2013. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!