Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állandóan kilép a Minecraft,...

Állandóan kilép a Minecraft, és készít vmi (nemtom mi) _err_pid -es szöveges dokumentumot tesz ki az asztalra. Azt vágom, hogy a Javával van baj, de mit tegyek? Több verziót is leszedtem, ugyan az van mindnél.

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 09:10
 1/2 anonim válasza:
nekem is ezt irja ki de nekem azt monták hogy fos a géped de amugy melyik minecraf játszol (coolcraft,mestermc,ttcraft)
2013. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én már régóta görcsölök a problémán és már az angol nyelvű weboldalakat is átbogaráztam:


1. Jáva bajok

- Újratelepítés, vagy old verzió telepítés, vagy legfrissebb verzió telepítés

2. OpenGl kikapcsolása a játékban

3. Minecraft újratelepítés, másik minecraft verzió/modpack telepítése

4. Videókártya Driver frissítés

5. Virtuális memória bővítés Vezérlőpult/rendszer/speciális/teljesítmény/lapozófile átállítása kezdeti méret 500Mb maximális 4000Mb

6. Géptakarítás, háttérben futó programok kipucolása Vezérlőpult Programok hozzáadása/eltávolítása

7. Windows totális újratelepítés

8. teljesen Új számítógép, túl nagy a játék gépigénye.


Más fórumok ezeket írták, már a 8. lépésen gondolkozom, de nincs rá lóvé.

2014. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!