Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ehhez hasonló játékokat...

Ehhez hasonló játékokat tudnátok nekem írni?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég játszottam ki a Tomb Raidert(2013) nagyon tetszett,ilyen típusú játékokat keresek,amiben van akció,de azért ügyességi játék is egyben.Tudnátok nekem pár ilyet ajánlani? Lehetőleg ne 20 éves játékok legyenek,hanem ilyen mostani generációs ami azért néz is ki valahogy... :D

Előre is köszönöm... :)



2013. jún. 8. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Én isjátszottam vele nagyon jó.Nekem mégtetszett a Far Cry 3 ebbe is vannak megoldandó feleadatok stb.Ha ps3 ad van akkor uncharted sorozat.The last of us nagyon fanya ez is.Ha meg ügyességi kell akkor Rayman:D
2013. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Far Cry 3-at most tolom,elég faja game,de én még vmi olyat keresek ami az ügyességi feladatokra van kiélezve. :)
2013. jún. 8. 13:37
 3/4 anonim válasza:
AC sorozat Prince of persia Furlenget God of War
2013. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Max Payne 1,Max Payne 2,Suffering(ez inkább horror).Deus ex:Invisible War.Torrente 3-The Protector.Spider-Man 3,Chrome Gold.Doom 3
2014. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!