Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek lesz még Elder...

Szerintetek lesz még Elder Scrolls?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy lesz-e még Elder Scrolls VI, VII, stb..Csak mert ugye mostanában fog kijönni a TES Online, amiben bejárható lesz egész Tamriel, úgy pedig nem sok értelme lenne egy következő "single player résznek", ha már teljesen felfedeztél mindent az Online-ban.

Szerintetek?



2013. jún. 8. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy hagynák az alap sorozatot, pláne a Skyrim óriási sikere után. De nem mostanában lesz a következő, az biztos.
2013. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy lesz folytatás. Szerintem a TES online-ra sem lesznek sokan vevők...
2013. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első részben is bejárható volt egész Tamriel. Meg aztán nem csak Tamriel létezik, játszódhat másik kontinensen is, például Akaviren.
2013. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz, de az első részben még random generálta a városokat, helyszíneket, nem? Úgy tudom, hogy a Morrowind volt az első, ami előre megtervezett mapon játszódik.
2013. jún. 15. 01:31
 5/7 Jojomojo válasza:
Meg biztos nem hagynák ki a Dwemer faj visszatérését ;) Gondolj bele, milyen fasza lenne ha törpicsek lenne a karaktered :D
2013. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hama8 ***** válasza:
Előttem lévőnek igazat adok :D de például a dwemer faj felemelkedéséről vagy éppen a bukásáról is szólhat egy rész az is király lenne :D
2013. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért Tamrielen kívül még ott van Atmora, Akavir, stb., csak nem hagyják úgy kiaknázatlanul. De még Tamrielben is vannak

fel nem fedezett helyek, pl. Elsweyr. De akár az is meglehet, hogy a Tiber Septim sztorit éljük át, magával Septimmel. Ki tudja.

2013. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!