Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Winows xp-n nem mennek az uj...

David_111 kérdése:

Winows xp-n nem mennek az uj játékok win7-et kezelnek meg vistát de ha felteszem a win 7-et akkor a játék nem megy mert 1Gb lefog a op-rendszer és nekem 2 Gb van hogyan tudnám megoldani? Mit kell hozzá tennem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
1gb nem fog le az oprendszer. egyébként csak hozzáteszem, nekem minden 2gb gépigényü játékot visz WIN7en 2gb rammal... másrészt meg megoldásként azt javaslom (bár én nem vennék mert mindent visz :D) vegyél még 2gb ramot. (ja és nem is tudnék mert nincs több foglalat az alaplapban :O) szóval ha van foglalatod akkor vegyél még ramot, ha nincsen akkor meg új gépet:D de szerintem minden játékot vinnie kell... ha nem megy akkor nem a ram a hiba! lehet hogy a procid, vagy a videókártyád...
2013. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt olvastam valaki írta van valami program ami a játékokat átudja alakitani. az új játékok meg igen win 7 re vistára meg win 8 ra vannak írva.
2013. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!