Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vissza lehet hozni a régi...

Vissza lehet hozni a régi karaktert a Borderlands 2-ben?

Figyelt kérdés
Véletlen létrehoztam egy új karaktert.Vissza lehetne valahogyan állítani egy régebbi mentést vagy valami hasonló?Már 20-as szinten voltam és semmi kedvem nincs újra az elejéről kezdeni.
2013. jún. 8. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a fomenuben van olyan opcio ahol kivalaszthatod hogy melyik meglevo karival jatsz, mar nem tudom kivulrol hogy melyik az

mar 20-as szint??? ez nem jelent semmit, a Borderlands egy olyan game amit erdemes tobbszor kitolni, es kimaxolni az osszes karit

2013. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De csak egy van az amit az előzőre csináltam.De ha már újból kell kezdenem melyik karakterrel lenne a legérdemesebb?Nekem kommandó volt.
2013. jún. 8. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom min tolod de xbox360-on elindítom a játékot,és mikor beadja a játék menüt,akkor az "Y"Select Characther,és ott a már meglévők közül kiválasztod amelyiket szeretnéd.

Axton nagyon ott van,nekem ő a kedvencem.

Az előző válaszolónak abban igaza van,hogy többször kipörgethető,mert minden karakter más tulajdonságokkal rendelkezik.

A co-op része pedig hatalmas élmény,(volt hogy 10-15 órát is toltuk egyhuzamban)és egyszerűbb a karakterek felhúzása.

2013. jún. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha PC-n tolod ez segíthet.

(a MANU CONTROLS)alatt keresd.


[link]

2013. jún. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit keressek alatta?Véletlen az előző karakteremre csináltam az újat.Jobb felső sarokban lettek volna az üres helyek de én véletlen a new game-re mentem egyből.
2013. jún. 9. 09:04
 6/12 anonim ***** válasza:

a 4# valasznak nem sok koze a kerdeshez...

ahogy a 3# is irja, a menuben a Select Character opcio

nekem meg Gaige a kedvenc, nagyon op tud lenni a robotja

2013. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért nincs hozzá közöm hülyegyerek??!! Nekem is megvan a játék a kiadás napjától.

a kérdező csak annyit írt hogy létre hozott egy új karaktert,én is hoztam létre párat,de attól a régebbiek nem tűntek el.

2013. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, karakterekrol van szo, te meg dobsz 1 linket a billentyu kiosztasrol, na mind1...
2013. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én véletlen a meglévő helyett csináltam egy újat.
2013. jún. 9. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Előtte már leírtam ha Xbox360-on játssza akkor hogyan,arról egy szót sem írt a kérdező,hogy felül írta volna a már meglévő karaktert,csak annyit,hogy létre hozott egy újat.

Mondhatom igazi gyökér,vagy 0-a szöveg értéssel.

2013. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!