Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need For Speed Most Wanted 2012?

Need For Speed Most Wanted 2012?

Figyelt kérdés
A játékban a kocsi nagyon nehezen áll vissza egyenesbe... Hiábá nem nyomom a kanyarodás után a kanyarodás gombot akkor is egy kicsit még kanyarodik majd nagy nehezen vissza áll egyenesbe. Van erre valamilyen beállítás? Néztem interneten videót és ott szépen vissza áll egyenesbe a kocsi. A segítséget előre is köszönöm.
2013. jún. 9. 10:55
 1/4 joarpi válasza:
Szerintem nincs ere beállítás de szerintem atól is függ ,hogy milyen gyaorsan mész.Nálam ha nagyon gyorsan nehezen áll vissza de ha lassabban megyek akkor meg könnyen vissza áll.
2013. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha lassan megyek akkor is nehezen áll egyenesbe... :S
2013. jún. 9. 11:51
 3/4 anonim válasza:
Én úgy szoktam, hogy a kanyarba bedriftelek és mikor azt akarom hogy forduljon egyenesbe benyomom a nitrót és akkor beáll megfelelő helyzetbe ;)
2013. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 joarpi válasza:
Igaza van.
2013. aug. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!