Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most mit kellene csinálnom?...

Most mit kellene csinálnom? Ezért szólnom kéne vagy pofátlanság lenne, vagy dicsekedésnek számítana? (Aki válaszol annak megy a zöld kéz. ) (persze aki nem csak a zöld kézért válaszol, és nem hülyeséget)

Figyelt kérdés
(Már megvolt a GTA San Andreas régóta, de az tele volt modokkal egyik kérdésemben meg is kérdeztem, hogy töröljem-e, le mert, hogy tele volt moddal meg mindennel. és hát énis letöröltem volna,úgy láttam jobbnak és a válaszolók is. OKé letöröltem.) Újratelepítettem minden mod vagy akármi nélkül,csak sima Pc JÁTÉK MARADJon mondom én modok nélkül. Megfogadtam, hogy addig nem modolom amég végig nem játszom mégegyszer (mint régebben). Erre pár napja jött az egyik haverom aki amúgy is felszokott jönni hogyha már a gta san andreason játszok akkor már modoljam fel. Addig nem hagyott a bátyám meg ő amég fel nem lett modolva... Én szóltam de ne de ne de ne de ne ÉS NEE mert megint tele lesz minden sz*rral és nem fog beindulni játszhatatlan lesz. Tele kellett mindenféle gyilkos cápák moddal meg BKV vonatok meg autókkal rakni... Jó mikor elment a haverom meg a bátyám visszaengedett a géphez, belépek (ugye hogy folytatom a mentésem,) erre meg nem indul be, nem működik,nem tölt be se semmi. De hogy van ez hogy én lakok itt és ez van? Én nem vagyok az a visszaélős meg a dicsekedős meg a menőzős... De most már 55.küldetés felé jártam aztán most meg már mind1. Már rengetegszer végigjátszottam de nem így ahogy most erre most minden bele a ______-ba. most újra telepítsem vagy mit kezdjek vele? :(
2013. jún. 9. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Start/Dokumentumok/GTA San Andreas User Files mappában vannak a mentések.

Onnan kimásolod, újrarakod, visszamásolod :)

2013. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó ez igen, :) Ment a zöld kéz. Ez nem jutott volna eszembe :) Köszi!
2013. jún. 9. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!