Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 3 fekete...

Assassin's Creed 3 fekete csík alul-felül, el lehet tűntetni?

Figyelt kérdés

Utálom,ha egy játékot úgy kell végigjátszanom,hogy alul felül ott a fekete csík,most már elegem lett és szeretnék valami megoldást találni.Tudom,hogy ez felbontás kérdése,hogy a játékot 16:9-es felbontásra írták meg,nekem pedig 4:3-as a monitorom.Van erre valami megoldás AC3-nál?

Gondolok én itt konfig átírásra vagy esetleg van hozzá olyan patch ami ezt fixálja? Köszönöm előre is a segítséget...


2013. jún. 9. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Hátha ez segít: [link]

2013. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eeeeelvileg át lehet állítani a felbontást 4:3ra pl 1280:1024
2013. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, az utóbbi években egyre több gyártó állt át kizárólag a 16:10 vagy 16:9 wide screen felbontású játékok fejlesztésére, tavaly óta szinte már alig jön ki oylan játék, amit konfiguráltak volna a régi négyzet alakú lcd monitorokra. tehát a megoldás, hogy vegyél új szélesvásznú monitort, ezzel is kényszerítenek rá az utolsó felületen is, hogy midnenből vegyél újat, még monitorból is, ami okvetlenül nem is kapcsolódna de a hardverek egyre gyorsuló fejlesztés-kényszerére, de megtalálták a módját, hogy még abból se maradhasson a régi meg az embernek.. én is így jártam mint te, muszáj beérnünk az alul-felül fekete csíkos játékokkal, vagy új monitor..:/
2013. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gothicfan válasza:
lett rá vmilyen megoldás? nekem is ez a bajom csak az ac4 nél meg a far cry 4 nel:(
2015. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem talűltam rá megoldást,még abban az évben vettem egy 22colos 16:9-es képarányú monitort...

Sajnos el kell viselned a csíkokat,az újabb játékoknál már nincs 4:3-as képarány támogatás...

2015. máj. 31. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!