Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks nevű játékban...

A World of Tanks nevű játékban hogyan lehet kigyújtani az ellenséges tankokat?

Figyelt kérdés
Én főleg Artyval (Önjáró Löveggel) harcolok,és néha sikerül kigyújtanom az ellenfél tankot,ami halálra is ég ... az érdekelne,hogy hol kell eltalálni pontosan,hogy el kezdjen égni?

2013. jún. 9. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Lődd a motort és az üzemanyagtartályt. De a lőszeres rekesz berobbantása is nagyon hatásos.

2013. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezek hol vannak?:D Még új vagyok,és nem igazán tudom hogy mi hol van egy tankon :S Nagyon örülnék,ha mondjuk egy képen painttal bekarikáznád és odaírnád mellé pl hogy melyik a Motor vagy ilyensmi :D
2013. jún. 9. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Lődd a hátuljukat, a legtöbbnél az a kulcs Artyval.
2013. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia. a kezdőknek van egy addon ami menet közben mutatja az ellenséges tankok gyenge pontját, lőszer rekeszt, stb.

akartam volna linket is adni de most nem találom.

[link] itt találsz addonokat amik hasznosak. (ha a másikat megtalálom ide leírom neked a linket)

2013. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tessék ez pl egy a sok közül.

[link]

de vannak másfajták.

bár már annyira nincs sok értelme letölteni mert mindjárt itt a 8.6, és akkor megint le kell tölteni meg minden.

remélem tudtam segíteni.

2013. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!