Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A nagyobb MMORPGk-hez miért...

A nagyobb MMORPGk-hez miért nem csinálnak magyar szervert?

Figyelt kérdés
Miért csak ilyen Metin2,meg GoA szerverek vannak?Miért nincsen Runes of Magic,Aion vagy Perfect World szerver?Ezek úgyis ingyenesek,miért nem csinálnak ezekhez is magyar szervert?

2013. jún. 11. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nincs elég magyar játékos ahhoz, hogy megérje nekik külön szervert indítani.

De ha nagy mmorpg-t akarsz magyar szerverrel ott van a wow.

2013. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a komolyabb jatekokban rengeteg tartalom van, ezeket kulon kulon leforditani, szinkront kesziteni sok munka,
2013. jún. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első,én ingyenes,eredeti szerverre gondoltam.Régebben WoW-oztam,de most már nincs kedvem patchelgetni meg realmlistet átírni.
2013. jún. 11. 19:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ingyenes még fenn kell tartani. Hol élsz te? Ezek nem nonprofit szervezetek, meg karitatív tevékenységet végző szeretet szolgálatok. Azt, hogy te ingyen játszol más fizeti meg. Magyarokból meg a játékosok mennyisége és minősége (pénzköltési hajlandóság és képesség) sem olyan, ami miatt megérné nekik egy magyar szerverrel vesződni.
2013. jún. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De akkor hogyhogy van Metin2 meg GoA?

De,ha nem is magyarosítanák meg a játékot,csinálhatnának egy szervert csak magyaroknak.

2013. jún. 12. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
es akkor csinalhatnanak a spanyoloknak , az olaszoknak es igy tovabb, ez meg anyagilag nem eri meg
2013. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam,hogy ugye vannak ilyen "csatornák".És egy ilyen magyaroknak készült csatornára gondoltam.
2013. jún. 12. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!