Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik jatekot vegyem? (PS3)

Melyik jatekot vegyem? (PS3)

Figyelt kérdés

GTA IV vagy F1 2012

Oszinten az F1 jobban szeretem de a GTA is huzz szoval nehez dontes, a GTA egykicsit olcsobb de viszont ugy vagyok vele ha az egyiket megveszem a masikra min varni kell 3 hetet, igy inkabb megvennem a dragabbat eloszor,hogy majd az olcsobban hamarabb megszerezzem

szerintetek akk menyiket vegyem?



2013. jún. 12. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy érmét, hogy fej vagy írás. Ha úgy is megveszed mindkettőt tök mindegy. Bár az igazság az, ha csak az egyiket veszed meg, nekünk akkor is tök mindegy, mert te tudod melyiket élveznéd jobban.
2013. jún. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szemely szerint temagad melyiket venned?

am nekem tok mind1 szoval csak kerdem mert ugy sztem konnyebb ha a dragabbal kezdem nem?

2013. jún. 12. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jó a felfogásod de az olcsó drágulhat,míg a drága "olcsulhat". Szerintem vedd meg A GTA IV-et utána végigjátszod, vagy vársz kb egy hetet lehet a drága olcsóbb lesz. Már is nem mindegy hogy hogy gondolkozol.
2013. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az nem lehet mivel mar nemsokara itt van a GTA 5 ezert rendszerint olcsobnak kell lenni de az F1 ara a felere csokkent szoval a kent jatek kozott 5700 FT kulombseg van

de ettol fuggetlenul megveszem a GTA-t amig veg jatszom addig hatha meg csokken az ara az F1 :)

2013. jún. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!