Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Baj lehet ebböl? Aion Free To...

Baj lehet ebböl? Aion Free To Play

Figyelt kérdés

Ha Aion Coint rendelek ès a Visa kàrtya nem az èn nevemen van az baj lehet?Vagy a PayPal nem az enyèm.


Szòval az Aion accountom az èn nevemen van meg az email cím is,de csak a felesègemnek van Credit Kàrtyàja ès PayPalja.



2013. jún. 12. 08:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg egy olyan kèrdèsem is lenne,hogy amikor csinàltam az accot egy freemail címet adtam meg ammin nem lehett vissza igazolni....szòval rà klikeltem az emai changre ès meg adtam egy Hotmailosat amit el is fogadott ès minden rendbe zajlott le.Na de egyszer fel vettem velük a kapcsolatott (suportal) ès azt irtàk nincs ilyen email cím az accomhoz csatolva....meg adtam a freemailosat nekik ès azon keresstül màr jò volt minden de anno èn azt meg vàltoztattam Hotmailra mert nem lehett vissza igazolni.Mosg honnan tudjam melyik email van meg nekik?
2013. jún. 12. 09:02
 2/13 anonim ***** válasza:

a bankkartya nem hiszem hogy gond lenne, pl en a GW2-ot haverom kartyajaval vettem, meg amugy is a feleseged-e, szoval ha baj lenne meg lehet oldani

az email meg a hotmailos kellene legyen ha kicserelted, en freemailt csereltem yahoora es most az utobbi a rendes

csak kivancsisagbol mit szeretnel vasarolni? mert a gp es reset scrollokon kivul nem nagyon van ertelmes cucc

2013. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen az lenne a normàlis....lencserèltem de a règin tudok velük komunikàlni....hogyan nèzem meg melyik emailom van regizve nekik??

Mountot szeretnèk.

2013. jún. 12. 10:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak egy picit tarok h valami baj lesz az email miatt....mert furcsa h meg valtoztattam az ujra kaptam is levelett de regi van nekik....:S es mar 55 vok ès nem örülnèk neki ha ki vàgnànak....egy olyan 6 hete jàtszom.
2013. jún. 12. 10:54
 5/13 anonim ***** válasza:

ne pazarolj mountra penzt, jatekon belul szerezhetsz tobb felet is, drop vagy vasarolva kinahert, legio reward

vagy ha nagyon akarod azt a mountot akkor valaki meg tudja venni neked es elkuldi ajandekba te meg fizetsz neki kinahba, igy nem kockaztatsz semmit, persze ha van legalabb 150kk -d

esetleg loggolj be a weboldalon majd menj a forumra, ott meg tudod nezni az user account -> edit profile -ben

2013. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszike Maintance utàn meg nèzem :)
2013. jún. 12. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
mar be lehet lepni a weboldalra
2013. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A 4.0 ròl tudsz valamit? :) Mikor Kapjuk mi?(Free to Play)
2013. jún. 12. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:
semmit sem lehet tudni, de min 3 honap NA utan, ahol 2 het mulva kijon az update
2013. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmmmm furcsa...hotmailos van ott de freemailosal levelztem veluk 1 hete :S
2013. jún. 12. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!