Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség, nem indul a sims2,...

JP012 kérdése:

Segítség, nem indul a sims2, mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. 6 éve ha játszok a sims 2-vel, ha nem több és mindegyik kiegészítőm eredeti. alap, éjszakák, egyetem, jó utat, évszakok, házi kedvencek, IKEA, trendi tini, H&M, bulis cuccok, csilli-villi és mesés díszletek ezek vannak fent, plusz még rengeteg letöltésem van a gépen....ez egy új gép amin ezek vannak és sokkal jobb mint a régi gépem és azon is ugyanezek voltak. az a problémám akadt most,hogy pár napja azt csinálja nem indítja el a játékot. 3 napon keresztül kínlódtam vele, újra telepítettem néha csak az utolsó kiegészítőt amivel elindul néha meg az összeset és aznap még játszok vele rendesen de mikor másnap bekapcsolom a gépemet nem indítja el a játékot. el kezd pörögni a CD és a kurzor mellett a kis töltés jel is megjelenik aztán minden abbamarad.annyira kiakaszt már. :( mit tegyek? segítsetek!

#nem indul #indulás #Sims 2 #fontos #elindul másnap pedig nem tölti de
2013. jún. 12. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A vírusírtódat kéne szerintem átnézni. Nekem is volt egy program ami ezt csinálta. A probléma az volt hogy a vírusírtóm letörölt 1 dll fájlt ami kellett volna az indításhoz.
2013. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is megbírom oldani vagy inkább arra bízzam aki a gépemet kezeli? mert nem vagyok teljesen hülye a géphez de azért nem is értek olyan sokat hozzá, köszönöm a választ. ha én is megtudom oldani esetleg segítenél ebben, hogy hogyan?
2013. jún. 12. 13:14
 3/3 A kérdező kommentje:
AutoRunGUI.dll ez ott van a fájlok között.....meg még sok minden. innen hiányozhat valami?
2013. jún. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!