Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox Live-hoz lennénnek...

Xbox Live-hoz lennénnek kérdéseim. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig sose multiztam Xboxon, mindig használt játékokat vettem és el is adtam a régieket.

Jelenleg ezek vannak meg:


Assassin's Creed 3

FIFA 11

Gears of War

HALO Reach


Gondoltam, hogy most nyáriszünetben több időm lesz játszani, ezért veszek egy 3 hónapos Live Goldot.

Nem tudom, hogy ha megvenném, akkor ezekkel a játékokal tudnék játszani multit?

Nincsen hozzájuk ilyen kód, hogy használtan már ne tudj multizni?

Azt tudom, hogy AC3-mon van, és ott nincs is meg a kódja már, de a többinél?


Egyáltalán játszik vki ezekkel a játékokkal, mert ezek egyike se újnak számító játék.


Multin kívül milyen előnyei vannak a GOLD-nak?

Itt is van ilyen ingyen letölthető teljes játék, mint PS3-nál?


Esetleg milyen játékot ajánlotok, aminek jó a multija és sokan is játsszák, mert ha van ilyen akkor megvenném azt.



2013. jún. 12. 21:53
 1/7 anonim válasza:
Az AC 3-al biztosan játszanak, a többivel nem hiszem. A legjobb multis játék szerintem a Fuse(most jelent meg) azzal biztosan játszanak. Ha van goldod akkor tudsz multizni, beszélgetni mikrofonon keresztül, plusz vannak olyan akciók amelyek csak azoknak érhető el akiknek van goldjuk, de amúgy a neten fent van róla minden.
2013. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha Gold tagságot veszel akkor jár havonta 2db játék a Halo3 és,a Fable3 az első két tölthető game.

Video chat,privat chat exclusive játék demók idő előtti letöltése,internet explorer.

Vedd meg minél előbb a Gold tagságot,a fent említett játékok nagyon jók.

Borderlands2,Gears Of War3,COD Black OPS II,State Of Decay stb.. ezekkel még mindig lehet multizni.

Ezekhez nem kell "online pass" kód bár a COD-nál nem tudom ott lehet hogy kell.

2013. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor ez úgy működik, hogy minden hónapban kapsz 2 játékot? De nem mindenki ugyanazt, hanem megvan, hogy mi jár első, másodi, harmadik...hónapban?
2013. jún. 13. 05:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Hallottam, hogy E3-mon bejelentették ezt a 2 ingyen játék havontát, rájöttem, hogy te is már arra gondolsz.

De ez már él, nem csak később kezdődik?

2013. jún. 13. 06:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez már él,sőt jár egy ingyen DLC is a BF3-hoz.
2013. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont nekem 4 GB-s van, úgyhogya kkor kéne vennem egy HDD-t, nem?
2013. jún. 13. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Bizony nem árt ha beruházol egy HDD-re,az olvasód is tovább fogja bírni ha feltelepíted a game-ket,és ugye addig nem tudsz letölteni semmilyen játékot,mert nincs hová.
2013. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!