Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Próbáltátok ezt a"2 ingyen...

Próbáltátok ezt a"2 ingyen játék havonta a Gold előfizetőknek"-et?

Figyelt kérdés

Ugye bejelentette a Microsoft, hogy most náluk is lesz ilyen, mint a Sonynál, hogy a Goldosoknak adnak ingyen játékokat, bár ők csak 2-t, de az is valami.

Én nekem nincs Goldom. Gondoltam, hogy veszek egy 3 hónapost, és ezzel már megvan 4 havi játék, azaz 8db, meg 3 hónapig multizhatok is.

És hát pár ezerért 8 teljes játék elég jó ajánlat.

De azért gondoltam megkérdezek vkit, akinek amúgy is van Goldja, hogy tényleg működik ez, próbáltátok már? Úgy tudom, hogy ebben a hónapban, júniusban csak 1 lesz, mert most kezdődik és ez a Fable 3.

Szóval ti találkoztatok ezzel? Esetleg megnézné valaki, még ha őt nem is érdekli, hogy tényleg felajánlja ezt valahol, hogy ingyen letöltheti a Fable 3-at?

Esetleg félreértettem valamit, vagy hol itt a buktató, mert ez most tényleg jó üzletnek tűnik. :D



2013. jún. 13. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Túl jó üzletnek hangzik? PS-nél az IGC még jobban hangzik, még jobb, és igaz.

Ott annyi a buktató, hogy csak addig használhatod a játékot, amíg van aktív PS+ előfizetésed. De ha lejár, aztán mondjuk 2 év után újra előfizesz akkor ugyanúgy használhatod.

Xbox-nál is 100% így van. Más buktató nincs benne, ha bejelentették (és bejelentették), hogy 2 ingyen játék/hónap, akkor az úgy is lesz.

2013. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az biztos, hogy itt is úgy van, hogy ameddig él a Goldom, csak addig használhatom?
2013. jún. 13. 23:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Több honlapon is megnéztem, sehol sem írják, valószínűleg azért, mert az MS sem nagyon kommentálta még, nem tudni a részleteket.

De több hozzászólást is láttam, ahol azt írják, hogy az örökre megtarthatod. De ezek csak random hülyegyerekek hozzászólásai, nem tudom igaz-e.

Egyébként az első 2 játék AC2 és Halo 3 lesz. Illetve a Fable 3 már vihető is ingyen.

2013. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor várok még, hogy kiderüljön valahol ez, meg ez a 2 játék úgy is megvolt már, majd júliusba előfizetek. Addigra remélem kiderülnek a részletek.


A másik baj, meg hogy nekem 4GB-s van, eért nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, de valószínűleg kell vennem 20 000-ér egy HDD-t bele.

2013. jún. 14. 06:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért azt matekozd ki, hogy úgy is megéri-e, mert akkor már csak 5x2 játékot kapsz (vagy lehet csak 4x2-t, már nem is tudom), és attól függ milyen címeket, de használtan is lehet be tudnád szerezni olcsóbban ezeket.
2013. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Körülnéztem, és 8-10 ezerért már van használt 2250 GB-s HDD, úgy csak 10500 és kapok mondjuk 8 játékot, akkor egy játék 1312,5 ft, annyiért nem menne használtan, úgyhogy így már megéri.


Ha 20ért veszeem újonnan, akkor 2812,5 ft egy játék, még az is egész elfogadható ár lett volna, meg hát így 3 hónapig multizhatok is, már csak az a kérdés, hogy ha lejár a 3 hónap és nem veszek újat, akkor tudok-e játszani?

2013. jún. 14. 17:12
 7/10 Családi Krisztián ***** válasza:

Na ide figyeljen mindenki!


Ha lejár a Goldod a játékot ugyanúgy lehet használni, mint a lemezes játékokat! Miféle baromság ez, hogy senki nem tudja?!

2013. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Most már mondhatni köztudott dolog, de amikor csak bejelentették ezt, hogy lesznek ingyen játékok, akkor nem tértek ki minden részletre, nem lehetett 100% biztosan tudni, hogy megtarthatják-e a játékoakt.

2013. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
20.000FT-ért veszel 320GB-os HDD-t és kész+ adnak hozzá egy lego star wars letöltökódot: [link]
2013. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vettem 9000 ért egy szinte új 320 GB ost.
2013. júl. 25. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!