Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft shaders mod? (többi...

Minecraft shaders mod? (többi lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem a shaders modot minecraft 1.5.2-re elinditom meg meg minden benne is van egy jó shaderspack, DE: például a kardnál nemcsak a kard láccik hanem körülötte ilyen kocka izé körbe kockázza a kardot és minden más. Légyszives irjátok le h mi a probléma, vagy irjatok egy linket ahol normálisan NEM BEKOCKÁZVA van a kard stb. Válaszokat elöre is köszönöm.

2013. jún. 14. 21:10
 1/5 daniel128 ***** válasza:

képet tudnál küldeni?

ezt én nem értem

2013. jún. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van skyped? ott eltudnám küldeni a képet
2013. jún. 16. 11:02
 3/5 daniel128 ***** válasza:
van
2013. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám...
2015. dec. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ez nem válasz, de hogy sikerült megoldani? (ha sikerült)

Nekem is ugyan ez a problémám van.

Asus Radeon R9 270 vidikártyám van és

Amd Fx 6300 proci

8Gb RAM

Nekem is ugyanígy az itemek bekockásodbak, mindenféle színes pixelekben vibrálnak, a jelzőfény is ugyanilyen sajnos.

Én valami bug-ra gyanakszok, vagy ahány videókártya, annyiféleképpen reagál a módra. De ez is csak találgatás, pehet ez sem igaz amit mondtam.

Ezért kérdezem...

2015. dec. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!