Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb, sims3 egyetemi...

Melyik a jobb, sims3 egyetemi évek vagy sims3 szigetvilág? miért?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem zavar h a szigetvilag még meg sem jelent?
2013. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
viszont,már meglehet nézni egy csomó ezzel foglalkozó oldalon h mi lesz benne
2013. jún. 16. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
viszont mivel játszani még nem lehet vele, ezért nem lehet összehasonlítani a kettőt, tehát a kérdésed hülyeség
2013. jún. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de én leírás alapján kérdem,és ne ird kérdésként h akkor miért nem irtam azt is oda,azért mert nem gondoltam h valaki ennyire unatkozik h velem kötekedjen
2013. jún. 17. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:

A szigetvilág mert

-lesznek benn sellok

-lesz vízalatti világ

Lesznek felfedezheto szigetek amik csak a mieink és lehet rá építkezni

-új tárgyak és ruhák tomkelege

-jet ski,lakóhalyó

-Szállodát lehet vezetni

-Új jártasságok

-és még sok más ami nem jtu eszembe


az egyetem meg cska egyeteem,nekem nem tetszik

2013. jún. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi
2013. jún. 17. 18:02
 7/11 anonim válasza:
Az Egyetem sims 3-as kiegészítője sokkal összetettebb, mint elődje. Lehet benne bandákba szerveződni, van benne okos telefon, blogírás, több újfajta hobbi, karrierlehetőség, új jellemvonások. Nem csak a fiatal felnőttek, de akár öregek is mehetnek egyetemre, ha valami újat szeretnének tanulni. Az egyetemben eltöltött idő hatással van a Sim egész jövőjére, és az egész szomszédságra. Lehet növénysimed = egy sim, ami félig virág félig sim. Komolyabb stratégia játék lesz a sims 3-ból az egyetem kieg által... Gondolkozni, cselekedni kell benne, ezért én 14 éveseknek nem is ajánlanám, mert őket a szép színek és ruhák kötik le.
2013. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15 leszek,engem a ruhák és a hajak is érdekelnek kb 30%ba a többi pedig az h a simem élete jó legyen
2013. jún. 23. 14:44
 9/11 anonim ***** válasza:
A szigetvilág amiatt lesz jobb,mert nagyon sok újdonság lesz benne,ami a simek életére,mindennapjaira hatással van.De ha elmész egyetemre,akkor ott levizsgázol és lesz egy eygetemi diplomád,ami nem olyan nagy élvezet a simek életével kapcsolatban.Jó dolog benne a vurágsim,de egy ido után ezt is meg lehet benne unni mert amikor lecsen az ujdonság érzése,rájottem,hoyg ez nem is olyan jó kiegészíto,mert nem tett hozzá a játékélményemhez olyn sokat,mint ahogy én gondolom hogy a zsigetvilág tenni fog,mert ott élhe t a simmem mindn nap.Én a szigetvilágra szavazok.
2013. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem a Szigetvilag a legjobb.
2013. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!