Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3-ba hogyan kell...

The Sims 3-ba hogyan kell betenni az egyedi simet?

Figyelt kérdés
Töltöttem le simeket,aztán feltelepítettem úgy ahogy a ruhát,hajat stb,de nem tette be a játékba pedig ott van a kezdő panelban is ,csak nincs mellette az ikon,hogy telepítve van és frissíteni se tudom a játékot,mert rámegyek a frissítés gombra és nem csinál semmit.Mit csináljak?

2013. jún. 16. 17:14
 1/6 tamiiihxdd válasza:
város szerkesztése azt hiszem.. ott van egy ember ikon menj arra és ott lesz a letöltött "cucc" :D
2013. jún. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,város szerkesztésben van az ember ikon "sim létrehozása",ott kellene lennie a sablon simek közt,,de nincs ott..
2013. jún. 18. 13:59
 3/6 tamiiihxdd válasza:
szóval frissíteni sem tudsz.. akkor töröld ki a panelből amiket letöltöttél, és töltsd le újra őket.. más ötletem nincs.
2013. jún. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tamiiihxdd válasza:
de nem a sim létrehozása! háztartás kiválasztása és azt hiszem ott kell lennie az ember ikonBAN!
2013. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ott sincs a háztartásokban..:/
2013. jún. 24. 21:10
 6/6 tamiiihxdd válasza:
hát akkor lehet még az, hogy sim létrehozása és a sablonsimeknél.. többet nem tudok mondani. :/
2014. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!