Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Wolrd of Tanks-ban hogy...

A Wolrd of Tanks-ban hogy kell ezt az addont telepíteni?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó! Letöltöttem,kicsomagoltam,de csak egy rakat betűtípust (fontot) találtam benne.. semmi mást :S Mégis mit kell csinálni? (Alapvetően a felső addont szeretném letölteni,a fenti képről,ahol kiírja az üzemanyag tartályát meg ezeket :D)



2013. jún. 16. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd végig, hogy mi van az oldalon leírva, mielőtt itt kérdezgeted az embereket, világosan le van írva, hogy hogyan kell a modokat letölteni és telepíteni.
2013. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
"A letöltött tartalmat csomagold ki és az abban található gui és scripts mappákat másold be (vagy másold rá, írd felül) a World_Of_Tanks/res_mods/0.8.5 mappába." mint már mondtam,a letöltött ,kicsomagolt mappában csak Fontok,betűtípusok vannak... innentől kezdve milyen mappát másoljak hova?
2013. jún. 17. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!