Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Aionbe (Free to Play)...

Ha Aionbe (Free to Play) lejár a Gold Packetom akkor nem használhatom a Brókert? Lehetek valahogy veterán?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
veteran sehogy jelenleg, viszont 1 honap alatt siman ossze tudsz szedni 30-40 millat 1 uj gold packra
2013. jún. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszike :D es hogyan??meg ujj vagyok lvl 56
2013. jún. 17. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:

a lvl 56 nem szamit ujnak... hacsak nem kaptad valakitol a karid

toljad az instakat 1000-el

2013. jún. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neeeem de hogy kaptam,de viszonylag hamar fen voltam mert broki nem volt draga fegyo coinbol volt mindig mind ketto olvasztva,ruhak brokibol...50 nem meg ra mentem a miragentre...de most vagyok ott hogy a broki nagyon draga es mira naon gyenge :( sw meg ha mek nem dob nekem :(.szoval megaltam sajna fejlodesbe :(
2013. jún. 17. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:

waaaah, miert meg minden ujonc elynek????

na mar ott pazaroltal penzt hogy levelezni nem kell semmi a brokerbol, es nekifogtal a miragentnek ugy hogy nem maradtal 50es twink

sappan/tia questek, duo Lut, trio Bt, esetleg Raksang majd rentus, csak ugy gyul az xp

2013. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miert megy*
2013. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De oda gyenge a cuccom....mire jo volt mert 47 tol 51 ig el voltam vele jo exp es craft ugy is kellet volna.
2013. jún. 18. 00:46
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha le jár a gold packettem hogyan veszek gp jatekostol ha a broker nem jo?
2013. jún. 18. 00:47
 9/9 anonim ***** válasza:

gold packot starterkent is vehetsz a brokertol, mast nem

mar hogy lenne gyenge a miragent lut/bt-re? en sm-kent kek coinos gearban solo farmoltam ezeket xp-ert

2013. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!