Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Last of Us ki fog jönni...

The Last of Us ki fog jönni valaha is pc/xbox-ra?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor kb. mikorra várható a 'The Last of Us' pc-re, vagy akár xbox-ra? Pont ps3-am nincsen...

2013. jún. 17. 08:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
A Naughty Dog mindig is Sony párti volt. És igazából itt nem csak a játékot akarják eladni, hanem ezzel veszik rá az embereket a konzol megvásárlására. Sokan vettek csak az exkluzívak miatt konzolt. Sajnos nem lesz PC-re.
2013. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 proton83 válasza:
Nem mintha a többi verzióra nem lehet lekalózkodni, csak valamivel nehezebb. he he :-)
2014. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Előző:


jól értem, hogy te most ezzel azt akarod mondani, hogy a PS3 exkluzív The Last of Us-t le lehet valahogy kalózkodni PC-re és Xbox-ra? Még PC-re azt mondom oké, de boxra semmiképp.

És jelenleg PC-re sem nagyon.

2014. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Igazából elég sok játék kijött pc-re ami eddig csak konzolon volt mondjuk ez valószínűleg nem fog de reménykedni lehet. Hátha. Nekem csak annyi a bajom hogy rengeteg régi és új játék más más konzolon működik és elég szép pénzt kell kiadni h minddel játszhass. Sok jó játékot néztem ami vagy csak pc-n v csak xboxon v csak playstation-on megy és persze van még pár verzió. Ez az ára ennek ugyebár drága mulatság ez :)
2014. ápr. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Jack Alvin ***** válasza:
Bárcsak! Szerintem PC-n is jó lenne
2014. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 aalexaa85 válasza:
Sziasztok! Esetleg tudnátok hasonló játékot ajánlani pc-re vagy xbox 360-ra, mint a The Last of us? Köszi! :)
2015. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
pc re ott van az "I Am Alive" nevű játék :-)
2015. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Majd az Epic games felvásárolja és lesz. Csak várj és nemsokára pcn is elérhető :)
2019. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik, drága barátom. A Naughty Dog a Sony egyik leányvállalata. Nem lesz semmilyen Epic féle felvásárlás.

A Quantic Dream játékai is csak azért jöttek ki PC-re, mivel ők nem állnak a Sony tulajdonában, max szerződésben álltak egymással. (bár ebben sem vagyok teljesen biztos)

2019. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 dropshadovv válasza:
2020. aug. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!