Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Word of Tanks Most kezdtem el...

Word of Tanks Most kezdtem el játszani a játékkal és enm tudom, hogy Melyik nemzeti ágat érdemes fejleszteni? Jobb csak egy nemzeti ágat és azon belül minden jármű fajtából egyet? Miden nemzet tankja másban jók?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Én a német orosz vagy a francia nemzetei gondolkodok de meg kérdezem a ti véleményeteket róla.
2013. jún. 17. 09:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdésnek a szovjettel érdemes, azok a tankok a legelnézőbbek, mármint ami a hibákat és a tapasztalatlanságot illeti. Franciát ne kezdj, ahhoz szerintem a játék kicsit alaposabb ismerete kell + több gyakorlat is. A németek legyengítették az utóbbi fél-egy évben (bár ezt te nem fogod érezni). Egyébként érdemes eleinte minden járműtípust kipróbálni, így könnyebb lesz megtalálni a hozzád legjobban illőeket.
2013. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én úgy tervezem hogy elkezdem fejleszteni az AT-1 T-60 BT-2 T-26 és a Su-18

vagy ez sok tank nagyon?

2013. jún. 17. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, de ha eléred az 5. tiert akkorra már ki fog derülni, hogy melyik tanktípus lesz a kedvenced és akkor elég lesz azt húzni. Idővel persze át lehet menni más nemzetekhez, más ágakra is, de legelőször jó csak 1 vagy max 2 ágat húzni.
2013. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2013. jún. 18. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!