Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes előrendeln...

Szerintetek érdemes előrendelni itt a Battlefield 4-et?

Figyelt kérdés

[link]


vagy érdemesebb megvárni, hogy kijöjjön, és kiderüljön, hogy népszerű-e? (mert a játékok ára nem szokott feljebb menni, és nembaj ha később veszem, persze ha ez nem igaz, azt is írjátok pls)


csak azért nem tudom eldönteni, mert igazából nagyon keveset költök játékokra, nem szeretném csak úgy szórni a pénzt, de egy friss fps játékra (amit a linknél kiegészítővel árulnak) 10500 ft viszonylag korrekt



2013. jún. 17. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan vedd meg ott én ebben a webshopban vettem az xboxos bluetoothos fülesemet is és elégedett vagyok az árával és a minőségével is:)
2013. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha mindenképp megakarod venni, akkor érdemes előrendelni, mert ha nem teszed akkor az előrendelői bónuszokat nem kapod meg, de ha véletlen meg van neked a BF3 premium akkor BF4 betát kipróbálhatod majd, vagy ha BF4-t originről veszed akkor is kipróbálhatod
2013. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!