Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban meghaltam, és...

Minecraftban meghaltam, és nem tudok visszamenni Singleplayerben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éppen mapot építettem, nem szeretném ha elveszne...segítsetek!

2013. jún. 17. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Véletlenül nem Hardcore-ban indítottad el?
2013. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha arról van szó, hogy eltévedtél, mert a kezdőhelyen éledtél fel, szinte lehetetlen visszatalálni oda, ahol meghaltál. Legközelebb nézd meg koordináták alapján, hogy hol építkezel (F3). Jegyezd meg a számokat és utána már bármikor visszatalálsz.


Ha hardcore módban indítottad a mapot, nem tudsz visszamenni, mert ott az a lényeg, hogy egy életed van.

2013. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A csalások be voltak kapcsolva? Ha igen akkor írd be, hogy /back.
2013. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rió publik ***** válasza:
Szerintem is, több mint valószínű, hogy Hardcore-ban játszottál...Ez esetben nem, nem tudod továbbcsinálni...
2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hardcoreban nem lehet.

Nézd meg a Hardoreos videóimban, meghaltam, és vége.

Link:www.youtube.com/user/takacsbotond/videos

2013. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hardcore-ban, kreatívban, még aludtam is ott egyet, de az ágyat felszedtem helyhiány miatt, és nem tettem vissza...:S
2013. jún. 19. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!