Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Final Fantasy VIII magyarosítás?

Final Fantasy VIII magyarosítás?

Figyelt kérdés
Egy oylanban kéne a segíség hogy leszedtem a gamet torrentről, megy minden stb, de a magyarosítást nem mükszik. Azt írtáták hogy felül kell írni a data könyvtárban lévő fájlokat. A magyarosításban ezek vannak field.fi,field.fl,field.fs. A data könyvtárban viszont nincs iylen szal még felül írni sem lehet szimplán csak bemásolja, de így meg a magyarosítás nem mükszik. Tom hogy a menü nem magyar de nekem még a játékban a szövegbuborékok is angolul vannak szal biztos hogy valami nem okés vele. am datában nekem ezek a fájlok vannak:battle,magic,main,menu,world(fi,fl,fs)illetve a field amit bemásoltam. Valaki tud segíteni. Nagyon jó lenne ezt a gamet magyarul nyomni.:S
2013. jún. 18. 12:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!