Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 szerverlista?

Battlefield 3 szerverlista?

Figyelt kérdés

Ma vettem meg a sima Battlefield 3-at, úgyhogy nagyon kezdő vagyok még.

Hogyan kell a szerverlistát megtekinteni?

Az a baj, hogy kb 20 percet játszottam és még nem tudok semmit. Úgy tudok játszani csak, hogy rámegyek a battlelogon pl h quick match. Láttam gametrackeren, hogy vannak magyar szerverek, de egyszerűen nem tudom, hogy hogy kell hozzáadni, majd csatlakozni. Tudnátok segíteni? :)


2013. jún. 18. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye ha elindítod a BF3-at, felrak a battlelog-ra, és mindent onnan tudsz csinálni (PC-n). Ott fönt vannak ilyen menüpontok, hogy soldier, co-op campaign stb. Ott van a multiplayer is, ha ráviszed a kurzort, kiad ilyen lehetőségeket hogy server browser, favorites, stb. Rámész a serwer browserre, és elvileg ott vannak a szerverek, rájuk is kereshetsz meg minden. Remélem tudtam segíteni, ha félreértettem a kérdésed, akkor bocsi :)
2013. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, kezdem azt hinni, hogy IP alapján szervert nem lehet felvenni, csak úgy, ha a névre keresünk rá. Gametrackeren kerestem magyar szervert és én IP alapján akartam keresni, de úgy nem lehet szerintem, de név alapján megtaláltam. Kössz a választ :)
2013. jún. 19. 21:40
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és igen, tényleg ott van minden szerver, tehát tudtál segíteni :D
2013. jún. 19. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!