Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan vigyem végig ezt a...

Hogyan vigyem végig ezt a horror játékot?

Figyelt kérdés
Silent Hill 2 ről van szó. 10-15 percenként megkell állnom szünetre, hogy lecsillapítsam magamat. A története érdekelne engemet. (Aki játszott vele, az tudja milyen. Ott sokkoltam be igazán, mikor a rácsok mögött egy piramis fejü szörny leskelődött, majd késöbb találkoztam megint vele :O).
2013. jún. 18. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Youtube walkthrought.
2013. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én aztszeretném elérni, hogy ne féljek. Nem végígjászást.
2013. jún. 18. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is előre is bocsi a nevek miatt, nem azért írom, hogy reklámozzak bármit, csak azért hogy a stílus egyértelmű legyen.


Én úgy oldottam meg a problémát, hogy közben zenét hallgattam(khomha, 8 wonders meg hasonlók) és nappal játszottam(bár függöny mindig el van húzva szóval nincs teljes fényesség... :D

Ha meg közbe olyan kedvem lett, akkor kinyomtam mindent és csak a játék kicsit nagyobb hangerőn, illetve ha nagyon olyan lett a hangulat akkor nyomattam este is!!!(elég sűrűn) főleg a the sufferinget, meg a silent hill 2-t és 4-t(többi nekem nem tetszett) MUHAHA XD

2013. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm... ez jólhangzik. kösz.
2013. jún. 19. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit :D Egyszer azt is csináltam, hogy átjött haver és kb 11-ig játszottunk és együtt paráztunk :D Így parás marad, de sokkal kibírhatóbb, mert hát el lehet hülyülni valamelyest :D
2013. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen. :) Csak a környéken senki nem szereti a horror stilust. Inkább a Fifa meg NFS a divat.
2013. jún. 20. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!