Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nekem hogy futna a rPcs3?

Nekem hogy futna a rPcs3?

Figyelt kérdés

Windows 7 Ultimate 64bit

AMD A8 3870K (4x3Ghz)

4GB DDR3 ram

Radeon HD6550D

Gigabyte GA-A75M-S2V


Mondjuk az Uncharted 2 elfutna?


Az emulátor működik!



2013. jún. 20. 09:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 persze, hogy átverés

ráadásul mint mondtam, egy vagyon lenne egy olyan gép ami GoW Ascension-t vagy Last of Us-t tudna rendesen emulálni

2013. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha létezne ps3 emulátor és megszoroznád a géped teljsesitményét 100-al ! Akkor lenne esély arra hogy menjen! :)

Ez olyan minthogy a ps3-től gyengébb hardverren akkarnál ps2-őt emulálni :D Szóval késsz póén! :D

2013. aug. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A kérdező által leírt emulátor tényleg létezik és működik!


Azonban fontos megjegyezni (ezt a készítők is leírták róla), hogy egyenlőre csak nagyon alap, úgynevezett "homebrew" alkalmazások futtatására képes, és valószínűleg sokáig nem is lesz jó másra, tehát az olyan játékok, mint az "Uncharted 2", de még az ennél jóval alapabb játékok (igazából minden játék, amit cégek adtak ki rá) nem fognak működni, vagy ha el is indulnának, játszhatatlanok lennének a különböző hibák miatt.


Nem azért, mert nincs olyan erős gép, ami vinné, hanem mert még a PS3-mas "komolyabb" játékok által igényelt kiegészítő technológiákat még nem tudja alkalamzni.


Egyébként kétlem, hogy a géped megfelelő a tökéletes sebesség eléréséhez, első ránézésre (ha már tényleg működik) olyan 10-15 fps-es sebességet jóslok neki.


Egyébként ha valakit érdekel az emulátor, itt a hivatalos oldala:

[link]


[MÉGEGYSZER HANGSÚLYOZOM, INKÁBB CSAK DEBUG-RA/TESZTELÉSRE JÓ, NORMÁL JÁTÉKOKAT NEM KÉPES FUTTATNI!]

2014. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13-as nekem futtatja a laptopom a red dead redemption-t az uncharted1-et 2őt is igaz az diavetítéssel a nyílt helyeken és lövöldözés közbe a gép:I7 8750h GTX1050TI 4GB 16GB RAM
2023. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!