Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani JÓ f2p (ingyene...

Tudtok mondani JÓ f2p (ingyenes) MMORPG-ket?

Figyelt kérdés
a wowba kicsit beleuntam, de nem találom meg az igazit.. metin2, meg az ilyen igénytelen játékokat kérem hanyagoljátok, meg a hasonló keleti stílusú mmo-kat. köszi!
2013. jún. 21. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlani tudnám az Aion-t,van több is,pl vindictus,ezzel játszanak talán a legtöbben,de van az age of conan ami még igényesebb,bár ezt nem igazán ajánlom,ja meg van még a Tera nevezetű,ezt viszont még nem próbáltam ki.Remélem ezekkel jutsz valamire.
2013. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy az aion is (meg ahogy elnézem a tera is) pont olyan keleti típusú... azok meg elég undorítóak.
2013. jún. 21. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb népszerű mmo pont keleti stílusú. Amit tudok ajánlani az a Vindictus. Bár nem játszottam vele, annyira nem tűnik keletinek.
2013. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a vindictus pont koreai játék... :)
2013. jún. 21. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok,szóval az f2p alapból keleti dolog,csak ott csinálnak ilyeneket,amúgy meg én elvoltam az Aionnal,nem tudom mi undorító annyira vele,jó a grafikája is,meg normális küldetések vannak,jók a helyszínek,igaz kicsit tartalomra szűkebb,de hát ez van,ha esetleg normális mmo-ra vágysz,akkor fizetned kell jócskán a guild wars2-re(ott nincs havidíj,nekem is megvan,és azt gondolom hogy minőségi,és látszik hogy foglalkoznak vele mai napig,eventek stb...),hiszen nem hiába vannak ezek az f2p-ek,ezek igazán sohasem lesznek nagy valamik,hány fizetős játék is lett az... azért mert nem volt elég tartalom benne hogy fizessenek érte.
2013. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ott a lotro, a runes of magic.. mind2 free to play, viszont a lotronál érdemes fizetni h élvezdd... és egyik se keleties egyáltalán... nekem wow típusú kéne, mint pl a runes of magic is.. nem olyan harcrendszer hogy 8 métereket ugrálok a ferdeszemű karakterrel meg a 10 mtéeres bárdjával másodpercenként 6ot rácsapok az ellenségre -.-' röhej..
2013. jún. 23. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!