Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megoldások erre a problémára...

Megoldások erre a problémára (M&B Warband indítása)?

Figyelt kérdés
Eredeti, steamen van meg. Mikor indítom lejátsza, hogy Paradox, TaleWords stb. , bejön egy ablak,hogy a m&b leállt, a Windows megoldást keres és értesít,ha talált.Mi lehet a gond? Hogy lehet kijavítanom?

#hiba #Mount & Blade #m&b warband #m&b probléma #indításnál hiba #mount and blade hiba #mount and bldae #mount&bldae
2013. jún. 21. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Más hibaüzenetet nem kapsz? Milyen oprendszered van?
2013. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mást nem, csak ezt az eggyet. Win7
2013. jún. 21. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Az okozhatta a gondot, hogy: mentem kajálni, és Esc-et megnyomtam (pont várat foglaltam és,hogy addig ne kelljen kilépni és elölről kezdeni a foglalást). Nem vettem észre,hogy kezdett merülni a laptop és mikor felértem kikapcsolt a laptop. Amikor tölteni kezdtem és bekapcsoltam a laptopot akkor kezdődött ez.
2013. jún. 21. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen a m&b nem egy stabil játék, de hogy sorozatban ilyen hibát kapjak még nem történt velem. Talán az segítene, ha a mentést letörölnéd, hátha az sérült meg és nem tudja felismerni. Ha az sem segít akkor szerintem rakd újra, az biztos segíteni fog.
2013. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyik se javította ki a problémát :$
2013. jún. 21. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Van esetleg ilyen ccleaner, vagy ahhoz hasonló ilyen tisztogató programod, mert esetleg egy olyat le kellene futtatni akkor, ha nincs feltelepítve a játék.

Ha ez sem segít és nem okoz gondot az angol, akkor esetleg írhatnál a talewords fórumára is, hátha ott tudnak segíteni.

2013. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!