Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » úgy hallottam hogy mivel...

úgy hallottam hogy mivel befejezték a legújjabb naruto shipuuden moovie-t elkezdték fejleszteni a naruto mmorpg-t. Szerintetek mennyire igaz, és ha igaz mikorra várható? Milyen stílusú lessz? Kattitngatós, vagy olyan mint a wow? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Naruto mmorpg?

2013. jún. 21. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
fake..
2013. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

FAKE


nem csinálhatnak, egyszerűen nem engednék nekik, mivel ott van a ninja storm és az egy pénzbe kerülő xbox/ps játék kétlem, hogy megadnák az engedélyt e játék mellett a mmorpg-nek, hogy csinálhat :P

2013. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már ne is haragudj, de a dragonball- ból is voltak ultimate ninja típusú játékok, és ebből is készült mmorpg! kicis keresgélés után találtam egy cikket: [link]
2013. jún. 23. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:
ha annyira biztos vagy benne akkor mér' írtad ki ezt a kérdést???????? elég lett volna akkor az uccso 2kérdésedet kiirni :P
2013. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy egyáltalán lesz-e hanem hogy SZERINTETEK IGAZ-e a dolog, de miután írtátok hogy FAKE idegesített a dolog mert már nagyon vártam, és utána néztem én is hogy tutira nem lesz-e
2013. jún. 24. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha lesz is ugyan ilyen p2c-s gagyi lesz mint a DB Online vagy a Ragnarok Online
2013. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
látom régi kérdés de hátha ez segít : Mint olyan Naruto MMORPG egyelőre csak Japánban van és az is BETA version (és mivel csak a Szigetországban van ezért europába ha le is tudod tölteni,nem fog működni mert alapvetően más koordinációs egységet használnak) illetve pár srác készített a World of Warcraftra egy Naruto világot az nagyon jól sikerült ahhoz képest,hogy csak egy mod :) játszanék én is vele de nincs WoW-om..(nem is kell amúgy :D) na remélem segítettem :D szerintem kb. 1 év és lesz európában is hivatalos Naruto MMO
2013. aug. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
am lesz movie 7
2013. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Trailert linkelnél előttem szóló?:D Am nem tudom, hogy lesz-e. El tudom képzelnixD De narutora alapuló van már: Ninja Saga facebookon. Elég gagyi xD
2013. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát mivel japánban ősszel mutatják, bocsi nem tudok lopni xd
2013. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!