Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik jatekot...

Szerintetek melyik jatekot vegyem meg mortal kombat (legutolso) red alert 3 vagy a batelfild 3 mat?

Figyelt kérdés
A valaszokat elore is kosz :DDD

2013. jún. 22. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez három különböző játék,ebben senki sem dönthet helyetted,döntsd el melyik kell,verekedő,stratégiai,vagy lövölde,ha a battlefield 3-ra esik a választásod(nekem ez lenne a választásom ha megvan hozzá a gépigény) akkor csak a premium változatot ajánlom,a kiegészítők nélkül elég hiányosnak tűnhet a játék.
2013. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Battlefield 3 egy nagyon jó kis taktikai FPS! Én azt választanám!
2013. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jól írta az első, azt te tudod, hogy mi jön be neked. Nekem megvan a Battlefield 3(pc) és a Mortal Kombat(ps3) is, de szerintem nekem jobban megérte az utóbbi, mivel NEM LEHET MEGUNNI. Kegyetlen kombókat lehet nyomatni (bár ehhez szükséges egy kis tapasztalat és gyakorlás), talán egy karaktert unsz meg, de váltasz egy másikra és később úgy is megjön a kedved visszatérni az előzőre. És pozitívum, hogy tudtok akár 4-en is játszani, haverokkal, testvérekkel..., ha meg nincs otthon senki és játszani akarsz, de nem a géppel hanem emberekkel, akkor ott van a multi. Szóval én inkább a Mortal Kombat-ot ajánlom.

A Red Alert-tal meg nem játszottam még soha,(fofytatom)

2013. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha meg stratégiai játékot akarsz akkor Starcraft II.
2013. júl. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!