Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tomr Raider, Halo és Assasin's...

Tomr Raider, Halo és Assasin's creed játékokhoz fontos a részek sorrendje? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tomb Raiderből az underworld-el szeretnék játszani, Halo-ból a 3-al, A.C-ből pedig a BrotrHood-dal. Ezek ugyebár egyik sem a sorozatok első része, viszont ezek a részek szimpatikusak a sorozatból. Élvezhető lenne ezekkel a játék, úgy , hogy nem játszottam az előző részekkel? Érteném a történetet? Érdemesebb lenne inkább sorban játszani?

Előre is köszi a válaszokat:)



2013. jún. 23. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Assassin's Creednél nem értenéd, hogy miért kell amit kell csinálni.

A Tomb Raidert nem ismerem, de szerintem az nem annyira összefüggő.

A Halot meg szerintem tök mindegy hol kezded, én soha sem értettem a sztoriját.

2013. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Más vélemény?

2013. jún. 23. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Assassin's Creedet csakis az elejétől.
2013. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az Assassin's Creedet legalább a 2-estől kell kezdeni.Az első rész annyira nem fontos,én is csak olvastam róla sokat,meg hasonlók, és teljesen jól boldogultam eddig nélküle.(most a 3-mal játszok,az előzőket már kijátszottam)
2013. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LostSilverBook válasza:

Assassins Creed:


Az 1-et elsőnek youtubon néztem végig. (Akkor még nem volt jó gépem.) Végignéztem a végigjátszást(áttekergettem a mászkálós részeknél) majd később végig is játszottam, de így utólag rájöttem, hogy elég lett volna csak az átvezető videókat megnéznem és annyiban is hagyni. (Az AC II. sokkal élvezetesebb, mint az AC I., érdemesebb inkább előbbire több időt fordítani.:) )


A történetet elejét azonban mindenképpen ismerd meg valamilyen módon! (Javaslom átpörgetve a youtubos részeket!)

A Brotherhoodba meg semmiképpen ne kezdj bele az AC II végigjátszása nélkül! A II és a Brotherhood nagyon összefonódnak!



Tomb Raider:


Ha az Underworld-del szeretnél játszani, nyugodtan kezdj bele!

Jómagam a Legend és az Anniversary-val játszottam (meg egy-két régebbi résszel), de igazából laza kapocs áll közöttük, nyugodtan vágj bele bármelyikbe!

Az Underworld az én szememben meg már nem is "igazi" Tomb Raider játék, így azt nyugodtan kikaphatod a sorból ha tetszik!


Halo:

Sorry, nem játszottam.

2013. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszii mindenkinek! :))

joarcok vagytok, ment a felpontozas

2013. jún. 27. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!