Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 09 ha PC-n eredeti...

Fifa 09 ha PC-n eredeti játékkal tolom a multi ingyenes?

Figyelt kérdés
Fifa, Fifa 09, Fifa 13, Fifa 12, Xbox 360, Ps4, PS43

2013. jún. 24. 10:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még lenne egy kérdésem: Ha veszek egy eredeti Fifa 9-et, akkor azzal 2 gépen is lehet multizni? Tehát 2 külön gépen is lehet vele multizni, vagy ahhoz 2 lemez kell?
2013. jún. 24. 12:24
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen a fő kérdésre

2ikra nem mivel csak 1 gépre tudod telepíteni mivel 1 széria kódot kapsz hozzá...


Illetve lenne 1 kérdésem hozzád:

Ha pcre akarod telepíteni minek kell kategóriák közé megadni a ps3,ps4,xbox360at?

Illetve PS43 ez mi akar lenni?XDDDD

2013. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! :)


A címkékhez akartam beírni, de valamiért oda is beírtam. Még egy kérdésem lenne, ha visszanézel ide. A Gamerangerről tudsz valamit? Játszottál azon keresztül? Tényleg ingyenes?

2013. jún. 24. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem toom mi az hogy utána néztem azt írták hogy valami hamachi klón akkor már inkább használj hamachit közös játéra
2013. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És a hamachi teljesen ingyenes? Lehet szervert csinálni ingyen benne?
2013. jún. 24. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:

őőő

Hamachi nem szervert csinál hanem összeköti a gépeket mintha lan-ba lenne

végül is szervernek szerver bár idk nem vagyok benne biztos


És igen ingyenes

2013. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Utána néztem kicsit a Hamachi-nak és igen. Ez lényegében olyan, mint amikor 2 számítógép lanon keresztül csatlakozik egymáshoz. Még lenne 1-2 kérdésem, ha nem gond. Szóval: Úgy olvastam van ennek 2 verziója is. 1, ami ingyenes, és 1 ami fizetős. Honnan tudom melyik a fizetős? Megbízható a program? Illetve van-e a programban valami lista, hogy ki mivel játszik? Teszem azt beírom, hogy fifa. Ott van egy szoba, amiben Fifa 09-el játszanak. Tudok hozzájuk csatlakozni?
2013. jún. 25. 11:47
 8/12 A kérdező kommentje:
Illetve, Ultimate team módban úgy tudnék játszani?
2013. jún. 25. 12:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez 2 féle képpen megy:

1. te hozol létre 1 "szobát" azt megadod haveroknak az ip-d és ők is tudnak csatlakozni

2. te csatlakozol valahova lehet haverhoz lehet vadidegenhez

viszont ha vadidegenhez akarsz akkor neked kell ip-t keresni a neten


Szerintem lazán szedd le googleből hogy hamachi download úgy is az ingyenes adja gondolom én


"Ultimate team" erről nem tudok semmit

2013. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom a fifa 09-ben még nincs ultimate team, csak a 10 kezdödöen
2015. aug. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!